Assassin’s Creed Origins oyunu için yeni bir sinematik fragman yayınlandı.

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden olan Assassin’s Creed’in iki yıl aradan sonra çıkacak olan yeni oyunu Assassin’s Creed Origins için bir yeni tanıtım videosu daha geldi. Söz konusu video sinematik bir video olup sizi büyük bir görsel şölene davet ediyor.

Yeni AC Origins Fragmanı Çok Hoşunuza Gidecek!

Bildiğiniz gibi Assassin’s Creed Origins oyununun çıkmasına artık az bir zaman kaldı. Oyun 27 Ekim 2017 resmen raflarda yerini alacak. Ubisoft cephesinden oyun ile ilgili yayınlanan yeni fragmanda, oyunun evreni ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmanız sağlanıyor. Hazırlanan görkemli tanıtıma oyundaki ana karakterimiz orta kısımlarda dahil oluyor.

Tanıtım Aksiyon Kokuyor

Yayınlanan videoda önce ok ile harika işler çıkartıyor, ardından yakın dövüşteki muazzam becerilerimizi de gösteriyoruz. Sinema tadındaki yoğun dövüş sahnelerinin ardından bölgeye özgü bir yılanın karşımıza çıkması ve o yılanı karakterimize ait kartalın kapması ise çok güzel bir enstantane olmuş diyebiliriz. Seride daha önce ok kullandığımız çok az oyun oynadık. Haliyle bu oyunun Assassin’s Creed serisi için önemli bir ilk olduğunu söyleyebiliriz.

Serinin Köklerine İnin

Yeni oyun ile beraber serinin köklerine ineceksiniz. Assassin’s Creed serisindeki hikaye açıkçası biraz karışmıştı. Bu oyun ile beraber hikayenin toparlanacağını umut ediyoruz.

Eğer Assassin’s Creed Origins hakkında yayınlanan son fragmanı izlemek istiyorsanız hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha önce yayınlanan oynanış videosunu izlemek için tıklayın.

CEVAP VER