Tekken oyunu mobil platforma dahil oluyor. Oyun hem iOS hem de Android platformlarına çıkacak.

Dövüş oyunu dendiğinde akla gelen önemli serilerden biri olan Tekken, mobil alana Tekken Mobile ismiyle dahil oluyor. Çok yakında resmen çıkacak olan oyun için şu an ön kayıt aşaması açıldı. Ön kayıt yaptıranlara ek ödüller verileceği de üreticisi tarafından ifade edildi.

Tekken Mobilin Tozunu Attıracak

Tekken Mobile oyununda 100’den fazla dövüşçü bulunacak ve oyunun görüntülerini incelediğimizde çok hareketli, zengin efektlere sahip bir oyunun geldiğini söyleyebilirim. Karakterler son derece dolu dolu gözüküyor ve oyundaki ara bazı sahneler de çok güzel olmuş. Tabii bunu oyunu henüz oynayamadığımız için yalnızca yayınlanan oynanış videosuna bakarak söyleyebiliyoruz. Söz konusu oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tekken Mobile’ın sadece sıradan bir dövüş oyunu olarak kalmadığını, hikaye modunun da bulunduğunu sizlere iletelim. Oyunda aynı zamanda üç isimden oluşan bir takım oluşturabilmeniz de mümkün.  Ayriyeten oyunda diğer oyunculara karşı meydan okunmanız da sağlanmış. Tekken Mobile Dojo moduna girip diğer dövüşçülere meydan okuyabiliyorsunuz  yani oyunu  online olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunun üreticisinin oyun ile ilgili çok yoğun çalışmaları sürüyor ve ortaya çıkan bilgilere göre oyun piyasaya sürüldükten sonra da ciddi geliştirmeler alacak. Yani sürekli güncellenen, yenilenen bir yapıya sahip olacak.

Valve’dan Yeni Bir Oyun Duyurusu Var!

CEVAP VER