Valve, bir sürpriz gerçekleştirerek Artifact isimli yeni bir oyunun duyurusunu yaptı.

Önemli oyun şirketlerinden Valve, Artifact isminde yeni bir oyunun duyurusunu gerçekleştirdi. Söz konusu oyun ile ilgili yapılan bir yayında oyun ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak resmi olmayan  bilgilere göre oyun bir kart oyunu olacak. Yani çok yüksek boyutlu bir AAA sınıfı oyun maalesef değil. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili de herhangi bir bilgi verilmezken Valve tarafından şu an için yalnızca Artifact isminin logosu yayınlandı diyebiliriz.

Beklenen Oyun Bu Değildi

Valve tarafından çok uzun bir zamandır yeni bir oyun duyurusu gerçekleştirilmesi bekleniyor. Özellikle Half Life, Portal, Dota gibi serilerin devam etmesini yani devam oyunlarının çıkmasını bekleyen çok sayıda oyun tutkunu var ancak bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar gibi gözüküyor. Nitekim Valve, uzun bir zaman yeni bir oyun piyasaya sürme taraftarı değil.

Valve Artifact İsimli Yeni Bir Oyun Duyurdu

Artifact Duyurulduktan Sonra Yoğun Tepki Yaşandı

Artifact oyunu ilk olarak gerçekleştirilen bir etkinlikte duyuruldu. Büyük beyaz perdeye yansıtılan Artifact oyununun logosu bir anda oyun tutkunlarının şaşkınlık sesleriyle karşılandı. Etkinlikte Valve’ın muhakkak ünlü oyun serilerinden birini devam ettireceğini düşünen oyun severler, beklemedikleri bir oyunun duyurusu gerçekleştirilince tepki gösterdiler. Bakalım Valve önümüzdeki süreçte bu tepkileri ciddiye alacak mı?

Steam PlayStation’ın Tahtını Ele Geçiriyor

CEVAP VER