Turkgame.com internet sitesi her gün alanında uzman editör kadrosu ile güncel oyun haberlerini sizlere sunuyor. Oyun dünyasında gelişen tüm gelişmeleri en hızlı bir şekilde analiz ederek oyun meraklılarına sunmak için kurulmuş bir oyun haberleri sitesidir.

2016 yılında kurulmuş olan NORMSEL MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK çatısı altında hizmet vermektedir. 2016 yılında İstanbul’da hizmet veren firmamız oyun gelişmelerini merak eden ülkemizdeki kullanıcılar için açmış olduğu Turkgame.com oyun haberleri sitesi ile bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Abone olduğumuz ajanslardan gelen en güncel oyun haberleri deneyimli editör kadromuzun incelemesinden geçerek ziyaretçilere sunulur.

Tarafsız ve objektif haberciliği ilke edinmiş editör ve yazar kadrosu ile hizmet veren Turkgame.com çok kısa bir süre içerisinde binlerce oyun meraklısına haberlerini ulaştırmayı başarmış ve gazetecilik ilkelerine taviz vermeden oyun haberlerini kullanıcıları ile paylaşmaya devam edecektir. Haberlerimiz yenilikler ve gelişmeler üzerine hazırlanır iken doğru, dürüst ve tarafsızlık ilkeleri dikkate alınmaktadır.