Pet the Pup at the Party isimli ilginç oyun konusuyla ve yapısıyla dikkat çekiyor.

Bildiğiniz gibi oyun dünyasına sürekli yeni oyunlar ekleniyor ancak bazı oyunlar o kadar farklı oluyor ki onca oyun arasından dikkat çekmeyi başarıyorlar. İşte Pet the Pup at the Party isimli yeni oyun da bunlardan biri…

Pet the Pup at the Party oyunu isminden de anlayabileceğiniz üzere hayvanlar ve parti ile ilgili. Oyunda organize edilen bir partide hayvanların sesini  takip ederek onları bulmaya çalışıyorsunuz. Yani bu partide muhattabınız insanlar  değil hayvanlar. Hayvanları bulmaya çalışma amacızın dışında aynı zamanda bunu bir partide yapmamız da oyunu ilginç kılan bir başka özellik. Peki neden böyle bir şey ortaya konulmuş?

En-Garip-Oyunlara-Bir-Yenisi-Daha-Eklendi-Pet-the-Pup-at-the-Party

Amaç Hayvan Sevgisine Dikkat Çekmek

Oyun hayvan severler tarafından geliştirilmiş ve oyunu geliştirirken ki amaçları insanların hayvanları daha çok sevebilmesi, özellikle toplumsal kaygıyı hafifletebilmek olmuş.  Hayvan sevgisine vurgu yapılan oyunda yer alan hayvanlar da oldukça sevimli tasarlanmış.

Oyunda partinin içerisinde gelen hayvan seslerini takip ediyorsunuz ancak hayvanı bulabilmek için belli bir zaman sınırınız var. Bu sınır iki dakika… İki dakika içerisinde sevimli köpeği bulmanız gerekli.

Türkiye’de En Çok Oynanan Oyunlar Listesi

CEVAP VER