Mount Blade 2 Bannerlord oyunu ile ilgili neden herhangi bir çıkış tarihi gösterilmediği açıklandı.

Sevilen oyun serilerinden Mount Blade’in yeni oyunu Mount Blade 2 Bannerlord üzerinde yaklaşık beş yıldır yoğun bir çalışma sarfedilmesine rağmen oyun hakkında hala bir çıkış tarihi verilmedi ve oyunun yapım süreci sırasında basına pek açıklama da yapılmıyordu. Bu durum haliyle oyuncuların canını sıkıyordu ancak Talewords tarafından bu konuda nihai bir açıklama nihayet yapıldı.

Mount Blade 2 Bannerlord'un Neden Çıkmadığı Açıklandı

Talewords Farklı Bir Strateji Çiziyor

Talewords cephesinden gelen açıklamada Mount Blade 2 Bannerlord oyununun yapım sürecinde herhangi bir aksilik olmadığının altı çizildi. Oyunun çıkış tarihinin verilmemesinin nedeni olarak ise şirketin farklı bir strateji çizdiği anlatıldı. Normalde bir oyun şirketi önce çıkış tarihi belirler ve ardından bu çıkış tarihine göre oyunlarını yetiştirmeye çalışır. Oysa Talewords, oyununun ne zaman tamamlandığını hissedecekse o  zaman bir çıkış tarihi yayınlayacak. Yani şirket, diğer şirketlerin yaptığı gibi bir çıkış tarihi belirleyip ona göre çalışmak istemiyor. Çünkü tarih belirlendiğinde bunun şirket içinde çalışanların üzerinde bir baskı, stres ortamı oluşturacağına inanıyorlar ve herhangi bir tarih kaygısı olmadan çalışmak istiyorlar.

Yani sonuç itibariyle Mount Blade 2 Bannerlord oyununun ne zaman çıkacağını kimse bilmiyor. Bırakın gün hesabını yıl olarak bile oyun için şu yılda kesin olarak çıkacak demek hata olur. Bu yüzden oyun tutkunlarının sabırla beklemesi gerekiyor.

Mount Blade 2 Bannerlord Oyununda Neler Yeni?

CEVAP VER