Age of Empires 4 ile ilgili resmi duyuru yapıldı. Oyun resmen çıkıyor!

Age of Empires serisi strateji oyunları arasında kuşkusuz en sevdiğimiz serilerden biri. Hem Türkiye’de hem de tüm dünyaca son derece popüler olan bu oyun serisi ile ilgili artık yeni bir oyun geleceğine dair ümidimiz kalmamışken Microsoft tarafından çok önemli bir sürpriz yapıldı ve yeni bir Age of Empires oyunu duyuruldu. Üstelik bu kez duyurulan oyun bir genişleme paketi değil!

Age of Empires 2’nin Yenilenen Versiyonunu Görmek İster Misiniz?

Age of Empires 4 Zamanı!

Microsoft tarafından hiç beklenmeyen bir zamanda öyle bir duyuru yapıldı ki yer yerinden oynuyor. Efsanevi oyun serisi Age of Empires, Age of Empires 4 isimli yeni oyun ile devam edecek. Microsoft, daha önce bu oyun serisini üreten stüdyosunu kapatmış, böylelikle yeni bir Age of Empires oyunu çıkacağına dair umutlar sönmüştü fakat Relic firması eşliğinde Age of Empires 4 çıkarılıyor!

Ve Age of Empires 4 Geliyor!

Yeni oyun ile ilgili şu an için maalesef herhangi bir oynanış görüntüsü veya oyun hakkında ayrıntılı bir bilgi bulunmuyor. Yalnızca elimizde Microsoft tarafından yayınlanan aşağıdaki video bulunmakta. Ancak bunun bile oyun tutkunlarını epey heyecanlandırmaya yettiğini söyleyebiliriz.

Sonuç itibariyle yeni bir Age of Empires oyunu kesin olarak geliyor ve basın olarak sizlere Age of Empires 4 ile ilgili yeni haberleri ulaştırmak için şimdiden kollarımızı sıvadık.

Age of Empires 4 yapımı ile ilgili yayımlanan resmi videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER