Need for Speed efsanesi kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor! Need for Speed Payback oyunu ile ilgili bir tanıtım videosu daha geldi. 

Yarış oyunları alanının en popüler serilerinden olan Need for Speed, Need for Speed Payback oyunu ile devam ediyor. Seriye eklenecek olan yeni oyun ile ilgili EA Games tarafından sık sık yeni tanıtım videoları yayınlanıyor. Geçtiğimiz dönemde yayınlanan Need for Speed Payback oynanış videosunun ardından bir yeni video  daha resmi organlarca yayımlandı.

Aksiyon Dolu Bir Oyun Geliyor

Yayımlanan yeni videoya bakılacak olursa Need for Speed Payback oyununun aksiyon dozajı çok yüksek olacak. Büyük bir ihtimalle oyun içerisinde sık sık polislerden kaçmaya çalışacağız. Need for Speed Payback oyununun hikaye açısından da güçlü bir oyun olacağı tahmin ediliyor.

Need for Speed Payback İçin Yeni Bir Video Yayımlandı

Video oynanış görüntüleri içermiyor ancak yine oyun içerisinden karelere yer verilmiş. Grafiklerin ise biraz makyajlanarak sunulduğunu düşünüyoruz. Ancak genel itibariyle kuşkusuz grafik açısından makyajsız hali de çok güçlü bir oyun. Bunu daha önce yayınlanan oynanış videosundan da görmüştük.

Need for Speed Payback 10 Kasım 2017 tarihinde resmen satışa sunulacak olup, isterseniz oyunu ön sipariş olarak alabilirsiniz.

Oyun ile ilgili yayımlanan aksiyon dolu son videoyu izlemek istiyorsanız videoyu hemen aşağıya ekledik;

Need for Speed The Run İnceleme Yazımızı Okumak İçin Tıklayın

CEVAP VER