Travian Cermenler İçin Önemli Oyun Taktikleri

Travian Cermenler İçin Önemli Oyun Taktikleri

0
124
Travian Cermenler İçin Önemli Oyun Taktikleri 3

Eğer Travian oyununu Cermen ırkı ile oynuyorsanız size bazı önemli ipuçlarımız var.

Travian’da Cermenler ırkı genel olarak saldırgan bir ırktır. Cermenlerin saldırı yönü güçlü, savunma yönü ise zayıftır. Genellikle yağmacı oyuncular Cermenler ırkını kullanırlar.

Eğer bir Cermen olarak oyunu oynuyorsanız savunma için değil saldırı için oynamalısınız. Cermenlerin en büyük avantajı yağmaya çok kolay ve çabucak çıkabilmesidir. Çünkü tokmak sallayan isimli oyunun en ucuz askeri ve en kolay üretilebilen yağmacısı bu ırktadır. Genellikle Cermen oyuncular yağmalarını tokmak sallayanlar ile yapmaktadır. Hemen kışla kurup tokmak sallayan çıkarabildiklerinden çıkarır çıkarmaz çabucak yağmaya başlarlar. Cermenler çok hızlı saldırı askeri çıkardığı için diğer köyleri yağmalaması kolaydır.

Travian Cermenler İçin Önemli Oyun Taktikleri

Eğer Cermen oyun iseniz köyünüzde üretim ve bina basmak yerine askeri alanda sürekli tokmak sallayan çıkarıp yağma yapmak size daha iyi hammadde kazandırabilir. Tabii bunda doğru yağmalama stratejisinin de önemi büyüktür ancak genel itibariyle natar köylerini ve çevredeki tehlikeli olmayan köyleri yeterli sayıda asker ile yağmaladığınız taktirde istediğiniz hammaddelere ulaşırsınız. Tokmak sallayanlar çok kolay üretildiğinden de kışlanız tokmak sallayan üretiminden dolayı hiç boş kalmaz ve yağmalamalardan hammadde kazandığınız için de kışla dolu olmasına rağmen hala başka yerlere yatırım yapacak hammadde bulabilirsiniz. Tabii bu da daha fazla yağma ve dolayısıyla daha çok hammadde ile daha hızlı gelişim demek.

Genel itibariyle Cermenler ile oynarken yağma yapmaya çok dikkat edin. Tokmak sallayan avantajını muhakkak kullanın. Tokmak sallayanın zırh seviyesini 20 yapmanız da yağma yaparken size ekstra bir avantaj sağlayacaktır.

Travian Oyununda Saldırı Ordusu Nasıl Hazırlanır?

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY