Tavuk restoran zincirlerinden KFC, hazırlamış olduğu ilginç bir video oyunu ile çalışanlarını eğitiyor. KFC, VR simulasyon oyunu ile tavuklarının daha iyi kızartılmasını sağlıyor.

Söz konusu oyun tahmin edebileceğiniz üzere simulasyon yapımı yani bu oyunda, çalışanlar et kızartıyorlar. Böylelikle tavuk eti kızartmak konusunda acemi olan KFC çalışanları işlerini daha iyi yapabiliyorlar. Oyun VR destekli yani VR ile oynayabiliyorsunuz.

KFC Çalışanlarını Hazırladığı Video Oyunuyla Eğitiyor

KFC bu oyunu çalışanlarına oynatıyor ancak aslında ortada çalışanlarını eğitmekten farklı amaçlarının oldukları da söylenebilir. Çünkü söz konusu oyunun mizahi yönünün biraz güçlü olduğunu düşünüyoruz yani sanki tamamen eğitim amaçlı yapılmamış gibi gözüküyor. KFC büyük bir ihtimalle bu video oyununu ses getirebilmesi için yani reklam amaçlı olarak sundu. Bu da epey işe yaramış gözüküyor.

Oyunda Chicken Mastery sertifikasını almanız gerekli ve bunun için de KFC’nin özel mutfaklarında tavuk pişirip yemeye hazır hale getireceksiniz. Ardından Albay Sanders’a hazırlamış olduğunuz tavuğu tattıracaksınız.  Oyun ile ilgili oynanış görüntülerini izlemek istiyorsanız hemen aşağıdan izleyebilirsiniz;

?

KFC ülkemizde de son derece yaygın olan dünyaca ünlü  tavuk mağaza zinciridir. KFC’de yalnızca tavuk eti pişirilir yani kırmızı et türleri pişirilmez. KFC’nin kendisine has sosları ve pişirme tarzları insanlar tarafından çok seviliyor.

Need for Speed Payback İçin Yeni Video Geldi İzlemek İçin Tıklayın!

CEVAP VER