PES 2018 oyununun demo versiyonunun çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Oyunun demo versiyonu 30 Ağustos 2017 tarihinde bizlerle buluşacak.

PES serisine her yıl bir yeni versiyon ekleniyor. FIFA ile rekabette bu yıl önemli bir hamle yapmak zorunda olan KONAMI, bunun için PES 2018 hususunda dersini çok iyi çalışıyor. Şu ana kadar zaman zaman PES 2018 ile ilgili tanıtım videoları yayınlanıyor olsada oyunun demo sürümü hala gelmedi. Geçtiğimiz yıl bu günlerde demo sürümü elimize ulaşmıştı ancak bu yıl yeni versiyonun demo sürümü hala ulaşmadı. Peki ne zaman gelecek?

Öğrendiğimiz bilgiye göre PES 2018 Demo yalnızca üç gün sonra yani 30 Ağustos 2017 tarihinde ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Demo sürümde çok sayıda takım yer alacak.

PES 2018 Demo İçin Artık Sayılı Günler Kaldı

Ancak demo sürümü bekleyen PC oyuncuları için maalesef kötü bir haberimiz var; Oyunun demo sürümü sadece oyun konsolları yani Xbox ve PlayStation için çıkacak. PC sürümü sahipleri oyunu sadece tam sürümün çıkış tarihinden itibaren satın alarak oynayabilecekler. Açıkçası KONAMI tarafından neden PC oyuncuları için bir demo sunulmadığı büyük merak konusu ancak sonuç itibariyle PES 2018 yapımı ile ilgili son gelişmeler bu şekilde.

PES 2018 Sistem Gereksinimlerine Ulaşmak İçin Tıklayın

CEVAP VER