Mount Blade Bannerlord 2 oyununun çoklu oyun modu hakkında tanıtım yapıldı.

Mount Blade serisinin yılan hikayesine dönen yeni  oyunu Mount Blade Bannerlord 2 ile ilgili Gamescom 2017’de önemli bir açıklama yapıldı. TaleWords, Mount Blade Bannerlord 2 oyununun çoklu oyun modu ile ilgili sırlar verdi. Öğrenilene göre çoklu modda 5’e 5 iki grup halinde oyunlar oynanabilecek. Bu mod eski oyuna göre epey farklı özellikler içeriyor olacak. Sadece tek kişiyi yönetmeyecek, aynı zamanda beşli grupları kontrol edeceğinizden taktiksel olarak iyi hamleler yapmalısınız.

Mount Blade Bannerlord 2 Çoklu Oyun Modu Hakkında İlk Bilgiler

Moda verilen bir isim de var. Tek kişiyi değil birden fazla kişiyi komuta edeceğiniz için modun ismi komutan modu olarak açıklandı. Komutan modu, yenilikçi savunma ve yenilikçi saldırı üzerine kurulu da bir mod. Yani önceki oyunlardan çok daha farklı ve gerçekçi bir dövüş mekanizması bizleri bekliyor.  Mesela kalkanla savunma yönünde eski oyuna göre ciddi değişiklikler var. Size yapılan saldırılarda çoklu oyuncu modlarında da kalkanla bakış yönüne göre savunma yapabileceksiniz.  Ve kalkanı sadece savunmak için değil karşınızdakine vurmak için de kullanabilirsiniz. Kalkan ile itme, zincir saldırıları yapabileceksiniz.

Yenilenen dövüş dinamikleri çoklu oyun modunda ciddi farklılıklar ortaya koyacak. TaleWords CEO’su Armağan Yavuz’un ifade ettiğine göre Mount Blade Bannerlord 2 genel olarak çok güçlü bir çoklu oyun moduna sahip olacak ve oynayanlar oyundan çok memnun kalacaklar.

Mount Blade Bannerlord 2 Çıkış Tarihi Açıklandı Mı?

CEVAP VER