Assassin’s Creed Origins oyununa ait tam yirmi dakikalık yeni oynanış videosu geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından Assassin’s Creed serisine bildiğiniz gibi yeni bir oyun daha dahil oluyor. Yeni oyunun ismi Assassin’s Creed Origins... Hatırlarsanız sizlere daha önce Assassin’s Creed Origins ile ilgili yayınlanan ilk oynanış videosunu paylaşmıştık. İşte şimdi de oyunun tam yirmi dakikalık yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı ki bu videoda gördüğümüz kadarıyla Xbox One platformu göz önüne alınarak hazırlanmış yani Microsoft Xbox oyuncularını epey yakından ilgilendiren bir oyun videosu olduğunu söyleyelim.

ASSASSİN’S CREED SERİSİNDE BÜYÜK DEĞİŞİM

Yayınlanan oynanış videosunda görülüyor ki Assassin’s Creed serisinde inanılmaz değişimler meydana gelmiş. Açıkçası biri bana bu oyunun ismini söylemeden oynanış videosunu izletse Assassin’s Creed serisine ait olduğu aklıma gelmezdi. Hem tarz olarak, hem de grafiksel anlamda Assassin’s Creed epey değişmiş.

Yeni oynanış videosunda daha önceki oynanış videosunda yer almayan yüzme animasyonları bulunuyor. Suyun içerisinde kahramanımızın yüzüş stili, suyun altına daldığında suyun altının görüntüsü, sandalların görüntüsü epey güzel olmuş ve açıkçası bir hayli emek verilmiş. Özellikle kahramanımızın su altında çok uzun süre kalabilmesi epey dikkat çekici. Öte yandan oyundaki ok kullanımı ve yeni öldürme şekilleri de epey dikkat çekici.

Eğer oynanış videosunu merak ediyorsanız hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins Yayınlanan İlk Oynanış Videosunu İzlemek İçin Tıklayın

CEVAP VER