Assassin’s Creed Origins oyunu hakkında uzun zamandır devam eden sızıntılardan sonra oyun ile ilgili nihayet resmi tanıtım videosu paylaşıldı.

Sahip olduğu kategoride en popüler oyunlardan birisi olan Assassin’s Creed Origins için beklenen tanıtım videosu sonunda yayımlandı!

ASSASSİN’S CREED ORİGİNS BÜYÜK DEĞİŞİMLERLE GELİYOR

Assassin’s Creed serisinde büyük değişimlerin olması beklenmekteydi ve nitekim öyle de oldu. Assassin’s Crede Origins oyunu, seriye bir yığın farklılık kazandırıyor.

Oyunda yeni silahlar gözümüze çarpıyor. Karakterimiz yuvarlak ufak bir kalkana sahip ve bunun yanında yakın dövüş silahlarının dışında ok gibi uzun menzilli silahları da bulunuyor. Üstelik sahip olduğumuz ok ile aynı anda birden fazla hedefi vurabiliyoruz.

Yayımlanan videodan gördüğüm kadarı ile bir atış ile üç farklı hedefi vurabiliyoruz yani üç oku aynı anda fırlatabiliyoruz ki bu oldukça hoş bir değişim olmuş.

Oyunda dövüş dinamikleri hususunda ciddi değişimler var. Dövüş  dinamikleri eskisine göre biraz daha gerçekçi bir hale gelmiş. Önceki oyunlardan aşina olduğumuz havadan suikast gibi çeşitli suikast şekilleri hala devam ediyor.

Oyunda yer alan değişimler bununla sınırlı değil. Grafiksel olarak gerçekten de büyük aşama kaydedilmiş. Mısır’ın coğrafyası çok güzel bir şekilde yansıtılmış. Aynı zamanda oyunda yer alan NPC’ler eskisine göre çok daha gerçekçi gözüküyorlar.

Oyun ile ilgili yayımlanan oyun içi videosunu aşağıya ekledik izleyebilirsiniz.

Oyuncuların bilmesi gereken oyun terimleri…

CEVAP VER