Oyunlar hususunda pek çok platform dev indirimler yapıyor! Şimdi de GTA 5 oyununda çok büyük indirimler var.

Günümüzün popüler oyunlarından olan GTA 5, bildiğiniz gibi büyük bir hayran kitlesi tarafından oynanıyor. Ancak oyunun fiyatının pahalı olması sebebiyle pek çok oyuncu bu oyunu satın almadan korsan olarak oynuyor. Yine de zaman zaman gerçekleştirilen büyük indirimler sayesinde oyunları çok daha uygun fiyata satın almak mümkün. GTA 5 oyunu için de şu sıralar çok büyük indirimler var.

BÜYÜK PLAYSTORE İNDİRİMİ

Pek çok platform tarafından ardı ardına gerçekleştirilen indirimler sonucunda bu kez de Playstore platformuna indirim geldi. Normalde Playstore’da 198 TL’ye satılan GTA 5 oyunu,  gerçekleştirilen yeni indirim sayesinde 98 TL’ye düştü! Oyuna sadece 98 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Öte yandan diğer GTA oyunlarını da Playstore üzerinde görüp satın alabilirsiniz.

Playstore’da sadece GTA oyununda değil daha pek çok oyunda büyük indirimler başladı. Yaz indirimlerini rakiplerine göre biraz geç başlatan Playstore, yine de sağlam indirimler gerçekleştirerek yaz dönemini hareketli geçirecek gibi gözüküyor.

MAFİA 3 DE 98 TL

Bu arada Playstore platformundaki 2K Games kampanyasının da altını çizmek lazım. 2K Games imzası bulunan oyunlarda büyük oranda indirimler var. Mesela epey popüler bir oyun olan Mafia 3, 198 TL’den 98 TL’ye düştü. Bu sayede oyunu çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

GTA 5 İLE İLGİLİ PEK AZ KİŞİNİN BİLDİĞİ TUHAF BİLGİLER…

CEVAP VER