GTA 5 oyunu ile ilgili pek biliinmeyenleri açıklıyoruz!

GTA 5 oyunu bildiğiniz gibi günümüzün en popüler oyunlarından biri. Oldukça sevilen yapım, milyonlarca insan tarafından severek oynanıyor. Ancak buna rağmen GTA 5 oyunu ile ilgili bazı ilginç bilgiler çok az biliniyor. İşte bu içeriğimizde, bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

MİCHAEL’IN SAĞ KULAĞI SAĞIR MI?

GTA 5 oyununda bildiğiniz gibi üç ana karakterimiz var. İşte bu karakterlerden biri olan Michael’ın kulağı sağır. Daha doğrusu, Michael’ı seslendiren ismin sağ kulağı sağır ve bunu da bazı ara sahnelere taşıyarak adeta esprili bir yaklaşım yapmışlar.

ANA KARAKTERLERİN UYKU DÜZENLERİ

Michael karakteri 6 saat, Franklin 8 saat, Trevor ise 12 saat uyuyor. Yani Trevor gününün yarısını uyuyarak geçiriyor. Uyandığında da adeta bunun öcünü alırmış gibi davranıyor tabii orasını hepimiz biliyoruz.

EYVAH HAYALET!

GTA 5 oyununda hayalet var! Kulağa oldukça ilginç geliyor olabilir  ancak Rockstar Games oyuna böyle bir easter egg yerleştirmiş.  Oyunda dağlık bir arazide günün belli bir saatinde beklediğinizde uzak bir mecrada hayalet sülieti görüyorsunuz. Ancak söz konusu hayalet o dağın sadece bir kısmında gözüküyor ve hareket edemiyor. Aynı zamanda yanına doğru ilerlediğinizde kayboluyor yani yaklaşamıyorsunuz.

TREVOR’UN ARABASI

Trevor’un oyundaki meşhur arabası, 1991 yapımlı ünlü film Point Break’den esinlenmedir. Dikkat ederseniz araba hemen hemen kopyası…

Oyun Dünyasında Birbirinden İlginç Gizemler!

CEVAP VER