PES 2018 oyunu  için oynanış videosu resmen yayınlandı. Peki yeni oyunda neler değişik?

Günümüzün ünlü futbol oyunlarından olan PES serisi, bildiğiniz gibi sürekli güncellenmekte ve yeni versiyonları piyasaya sürülmekte. Her yıl güncellenen PES serisi, bu kez de PES 18 versiyonu ile karşımızda. PES 2018 çıkışına az bir zaman kala oyun hakkında oynanış videoları da yayınlandı.

PES 2018 İLE NELER DEĞİŞİK?

Yayınlanan oynanış videosuna göre, öncelikle temada ciddi değişikliklerin uygulandığını söyleyebiliriz. Gerek menü tasarımları, gerekse maç içerisindeki skor göstergesinin rengi ve tasarımı değiştirilmiş. Artık yeşil ile turkuaz karışımı bir skor göstergesine sahibiz. Aynı zamanda ara sahnelerde karşımıza çıkan PES logolu sayfanın görüntüsü de epey değiştirilmiş ve yine yeşil ile turkuaz renklerine ağrlık verilmiş.

Saha görüntüsü ise önceki PES oyununa göre biraz daha gerçekçi olmuş. Özellikle ışıklandırmalar oldukça başarılı. Ancak yapay zeka hususunda sanki KONAMI yine biraz geride kalmış gibi gözüküyor. Çünkü yayınlanan videoda oyuncuların sergilediği robotik hareketler çok ama çok göze batıyor.

Oyunda serbest atış kullanırken herhangi bir göstergeniz bulunmuyor. Yani tıpkı gerçek maçta olduğu gibi önünüzde bir tüp, yön tayin eden bir ok görmüyorsunuz. Bu da tabii gerçekçiliği arttırıyor.

Yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıya ekledik izleyerek sizler de görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

PES 2017 KASMA PROBLEMİ ÇÖZÜMÜ

CEVAP VER