PES 2017 Kasma Sorunu Çözümü

PES 2017 Kasma Sorunu Çözümü

0
464
PES 2017 Kasma Sorunu Çözümü 2

çözümü konumuz ile karşınızdayız. Bu yazımızda PES 2017 oyununu oynarken yaşadığınız problemleri çözmeye çalışacağız.

Spor oyunları kategorisinde en ünlü oyunlardan birisi olan PES 2017, KONAMI tarafından büyük bir itina ile hazırlanıp her yıl kullanıcılarla buluşturuluyor. PES serisinin şuan da son oyunu olan PES 2017, pek çok oyuncunun vazgeçilmezi diyebiliriz.

Pes 2017 her ne kadar çok güçlü sistem istemeyen bir oyun olsada bazı oyuncular kasma sorunları yaşıyorlar.

PES 2017 KASIYOR NEDEN ?

PES 2017 oyununuzun kasmasının altında birden fazla sebep yatıyor olabilir. En önce dikkat etmeniz gereken şey PES 2017‘nin sistem gereksinimlerini bilgisayarınızın karşılayıp karşılamadığıdır. Mesela minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsa ancak siz oyunu yüksek ayarlar olarak ayarladıysanız kasması gayet doğaldır. Yani sisteminiz düşükse ekran çözünürlüğü de dahil grafik ayarlarını en düşüğe getirin. Bu şekilde kasma probleminizin düzelmesi gerekmektedir. Ancak donanımlarınız yetmesine rağmen hala kasma devam ediyorsa o zaman farklı, yazılımsal bir sorun var demektir.

SİSTEMİM YETİYOR AMA PES 2017 KASIYOR NEDEN ?

Sisteminiz  eğer PES 2017‘ye yetiyorsa ancak hala kasma varsa o zaman yazılımsal sorunu çözmek için update yapmalısınız. Grafik kartınızı güncelleyin. Aynı şekilde oyununuzu da güncelleyin ve sonucu gözlemleyin. Sorununuz çok büyük bir olasılıkla çözüme kavuşacaktır. Eğer hala çözülmediyse yorum olarak bize iletebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY