Darksiders serisi kaldığı yerden devam ediyor. Darksiders 3 oyununun çıkacağı müjdesi verildi.

Oyun dünyası giderek daha çeşitli, daha güçlü, daha rekabet dolu bir hale geliyor. Bu dünyada bazı oyunlar var ki yıllar öncesinde koltuğunu sağlamlaştırdı ve büyük bir kitleye sahip oldu. İşte Darksiders serisi de bu oyunlardan biri… Seri, oyuncular için büyük bir öneme sahip. Ancak serinin devam etmesi büyük bir riske girmişti. Çünkü oyunun üreticisi olan THQ, oyunu 2012 yılında duyurmuş, ancak iflasın eşiğine geldiği için oyunu piyasaya sürmeyi başaramamıştı. Haliyle oyuncular, Darksiders serisinin devam edip etmeyeceği konusunda umutsuzluğa düşmüşlerdi.  Darksiders serisinin akıbeti, geçtiğimiz günlerde tam olarak belli oldu.

BEKLENEN MÜJDE OYUNCULARA VERİLDİ!

Darksiders serisi, Darksiders 3 oyunu ile kaldığı yerden devam edecek. Darksiders 3, THQ Nordic ve Gunfire Games iş birliğinde piyasaya sürülecek. Açıklanana göre oyun 2018 yılında raflarda yerini alacak. Ancak hangi ay içerisinde hangi gün geleceği şuan için belli değil.

Bu arada oyuncular için söz konusu iki şirket nostalji adına bir oyun sundu. Söz konusu oyun maalesef yeni bir proje değil. Eski Darksiders oyunlarının birleşimini kapsıyor. Yani ilk iki oyunu tek oyunda birleştirmişler. Ancak Darksiders oynamayı özlediyseniz, seriyi şöyle bir hatırlayıp nostalji yapmak istiyorsanız edinip oynamanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER