Bu yazımızda ünlü oyunlara yerleştirilmiş olan ilginç gizemleri sizlerle paylaşıyoruz !

SKYRİM’DA BULUNAN ENTERESAN KAVANOZLAR

Bilindiği üzere Skyrim oyununda ilerlerken 5 adet farklı kavanoz topluyorsunuz. Ancak bu kavanozlar sıradan kavanozlar değil her birinin içerisinde hayvanlar ve üzerinde de çeşitli yazılar bulunuyor. İşte bu kavanozların ne işe yaradığına dair en ufak bir fikir yok. Kimisi bunların birer bugdan ibaret olduğunu düşünsede aslında kasıtlı yapılmış olan bu kavanozların gizli bir mesaj verme niyetinde olabileceği akıllara geliyor.

FALLOUT 4 GİZEMİ

Bilindiği üzere Fallout 4 oyununun başında nükleer bir bomba atılıyor ve ardından sığınaklara kaçmak mecburiyetinde kalıyoruz. Peki bu nükleer bombayı kim attı? İşte bu büyük bir soru işareti olarak dikkat çekiyor çünkü Fallout 4 bombasını kimin attığı açıklanmadı.

fallout 44

HALO’DA BULUNAN HAYALETLER

Halo oyununda birden karşınıza çıkabilen hayaletler aslında oyunun konusu ve türüyle uzaktan yakından alakalı değildi. Haliyle de büyük bir gizem olarak karşımıza çıkıyordu. Hayaletler arkamızda belirip öylece duruyor veya birden karşımızda belirip üzerine doğru koştuğumuzda ortadan kayboluyordu.

GTA 5 HAYALET GİZEMİ

GTA 5 oyununda taktir edersiniz ki çok fazla gizem mevcut. Bu gizemler arasında en efsane olanı ise dağa çıkıp günün belli bir saatini bir noktaya baktığımızda bir hayalet görmemiz ve hayaletin bize doğru bakıyor oluşu. Hayaletin üzerine çok yaklaştığımızda ize ortadan kayboluyor.

POKETOPUNUN İÇİNDE NELER VAR?

Uzun zamandır oyuncular ve çizgi dizi severler poketopunun içerisinde ne olduğunu merak ediyorlar ancak bu gizem hala aydınlatılmış değil.

1 YORUM

CEVAP VER