Steam’de bildiğiniz gibi bu yaz da büyük indirimler oldu. Peki bu indirimlerde en fazla satan beş oyun hangisi?

Bildiğiniz gibi Steam şuan da sanal platformdan oyun satın alma hususunda en fazla kullanılan platform olarak dikkat çekmekte. Özellikle gerçekleştirilen büyük indirimler Steam’ı bir adım daha öne çıkararak daha cazip hale getiriyor. Steam, bu yaz da yine indirimleri bizlerle buluşturmuştu. Peki Steam tarafından hazırlanan yeni yaz indirimlerinde en fazla beğenilen, satın alınan oyunlar Türkiye’de hangileriydi?

BİRİNCİ SIRA GTA 5’İN

GTA 5 bildiğiniz gibi tüm dünyada çok sevilen,  çok oynanan bir oyun. İşte GTA 5, Türkiye’de Steam yaz indirimlerinde en fazla satan oyun olmayı başardı. Özgür yapısı ve kaliteli işleyişi ile kendisine hayran bırakan oyun, 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen hala tabiri caizse deli gibi oynanıyor.

CS GO İKİNCİ SIRADA

Türkiye’de listenin ikinci sırasında bir diğer bir ünlü oyun olan Counter Strike Global Offensive yer alıyor.

PLAYER’S UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS ÜÇÜNCÜ

Player’s Unknown’s Battlegrounds isimli yeni popüler oyun, Türkiye’de de bir hayli ilgi görmeyi başardı ve kendisine listenin üçüncü sırasında yer buldu.

EURO TRUCK SIMULATOR 2

Simulasyon oyunları hususunda Türk oyuncular için ayrı bir yeri olan Euro Truck Simulator serisi, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile listenin dördüncü sırasında yerini aldı.

ROCKET LEAGUE

Listenin beşinci sırasında ise bir diğer indirimdeki oyun Rocket League yer alıyor.

Mount and Blade Serisinde Görülmemiş İndirim!

CEVAP VER