Mount Blade serisinde çok büyük bir indirim başladı! Pek çok Mount Blade oyunu çok ucuza satılıyor. İndirim kısa süre için geçerli bu yüzden kaçırmayın!

Günümüzün sevilen savaş oyunlarından biri olan Mount Blade bildiğiniz gibi Türk firma Talewords tarafından geliştirildi. Bu yüzden de bizim için önemli bir oyun olan Mount Blade, her ne kadar satışa sunulduğunda uygun fiyatla sunulmuş olsada Türkiye’de istenen satış rakamını yakalayamamış gibi gözüküyor.

Mount Blade ilk oyunundan sonra çıkan Mount Blade Warband oyunu serinin en sevilen oyunlarından biri olmuştu. İşte şimdi elimize ulaşan bilgilere göre Steam’de Mount Blade serisinin tüm oyunları için çok büyük bir indirim başladı. Mount Blade Warband ve daha pek çok oyun büyük bir indirime girdi.

WARBAND 7.49 TL!

Mount Blade Warband oyunu tam %75 indirime uğradı ve 7.49 TL’ye indi. Mount Blade Warband oyunu bildiğiniz gibi Mount Blade oyununun daha gelişmiş sürümü olarak karşımıza çıkmıştı. Bu oyunda evlenebiliyor, kral olabiliyorduk ve daha pek çok yeni özellik daha oyunda bulunuyordu. İşte bu güzel oyunu yapılan bu büyük indirim sayesinde uygun fiyata satın alabilirsiniz.

FULL COLLECTION 17.49 TL!

Mount Blade serisinin tüm oyunlarına aynı anda tek bir satışla sahip de olabilirsiniz! Bunun için Mount Blade Full Collection paketini satın almanız yeterli. Paket kısa süre için 17.49 TL’ye satılıyor.

Mount and Blade Bannerlord Hakkında Yeni Bilgiler…

CEVAP VER