Call of Duty serisi hayranlarına yeni bir müjde iletiyoruz. Call of Duty Ghosts oyunu artık tamamiyle ücretsiz!

Günümüzde video oyunlarına ilgi son derece yüksek. Call of Duty serisi de bildiğiniz gibi video oyunları alanında çok önemli bir yere sahip. Ancak Call of Duty oyunları genelde çok pahalı olduğundan pek çok oyuncu bu güzel oyunlardan yararlanamıyor. İşte bu konu ile ilgili şimdi sizlere güzel bir haberimiz var. Sevilen Call of Duty oyunu, tamamiyle ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor!

CALL OF DUTY GHOSTS TAMAMİYLE ÜCRETSİZ!

Öğrenilene göre Call of Duty Ghosts oyunu artık ücretsiz! Oyunu tek kuruş bile ödemeden doyasıya oynayabilirsiniz. Yalnız oyunun yalnızca Xbox One platformu için ücretsiz olduğunun da hemen altını çizelim. Üstelik Xbox One’da oynayacağınız ücretsiz Call of Duty Ghosts  grafiksel açıdan da farklı olacak. Yeni nesil grafikler ile birleştirilmiş olan Call of Duty Ghosts, yeni haliyle çok daha iyi.

Call of Duty Ghosts oyunu ilk olarak  5 Kasım 2013 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun grafiksel açıdan ve oynanış açısından oldukça doyurucu olduğu gözlerden kaçmamıştı. Oyun PC ve oyun konsolları için çıkışını gerçekleştirmiş, hemen hemen her platformda severek oynanmıştı. Oyun, kaliteli yapısından dolayı pek çok ödüle de layık görülmüştü.

Call of Duty Serisi İle İlgili Enteresan Bilgiler…

 

CEVAP VER