Popüler dövüş oyunlarından WWE 2K18 için yeni bir video daha yayımlandı. Yeni video, oynanış görüntüleri içermekte ve son derece iddialı.

Amerikan güreşi tüm dünyada oldukça ilgi gören bir spor daha doğrusu şov türü olarak dikkat çekiyor. Çünkü Amerikan güreşi gerçek bir dövüş değil ve sadece şov amaçlı yapılıyor. Ülkemizde de bu güreşe ilgi çok büyük ve hem videoları izleniyor hem de oyunları büyük bir tutkuyla oynanıyor. 2K Games ise bu alanda oyun üreten en önemli şirket olarak dikkat çekiyor.

WWE 2K serisine yeni eklenecek olan oyun WWE 2K18, yeni bir WWE sezonunu bizlerle buluşturacak. Henüz bu yıl emekli olan dünyaca ünlü isim Undertaker, WWE 18 sezonunda bulunmayacak olmasına rağmen WWE 2K18 oyununa eklenmiş. Bu kuşkusuz pek çok oyuncuyu memnun edecek.

WWE 2K18 İçin Yeni Bir Video Yayımlandı!

Yeni oyunda grafiksel açıdan pek çok iyileştirme yapılmış ve oyuna yeni önemli bazı özellikler eklenmiş. Böylelikle eskisine nazaran çok daha gerçekçi bir WWE deneyimi yaşayabileceksiniz.

Dövüş mekanikleri de eskisine göre daha iyi olacak. Elden geçirilen dövüş sistemi çok daha iyi dövüş sahneleri görmemizi sağlayacak. Amerikan güreşi şovunu oldukça gerçekçi bir şekilde yaşayabileceksiniz. Ancak oyunun sistem gereksinimleri de kuşkusuz oldukça yüksek olacaktır.

Eğer 2K Games tarafından yayımlanan oynanış görüntülerini izlemek istiyorsanız hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Far Cry 5 Oynanış Görüntülerini İncelemek İçin Tıklayın

1 YORUM

CEVAP VER