Merakla beklenen  Wolfenstein 2 oyunu için önemli bir oynanış videosu yayımlandı.

27 Ekim 2017 tarihinde çıkacak olan Wolfenstein 2 oyunu ile ilgili yeni bir oynanış videosu daha sunuldu. Söz konusu video, oyun üzerinde ne kadar çok çalışıldığını bir kez daha ispatlıyor. Oldukça kaliteli bir yapımın bizlerle buluşacağı hissine erişiyoruz.

Oyun hikaye bakımından son derece güçlü. Oyunda İkinci Dünya Savaşı’ndan esinlenilmiş. Geçmişte biliyorsunuz Amerika, Almanya topraklarına girmişti. Oyunda ise tam tersi oluyor. Almanya çok güçlü bir devlet ve Amerika topraklarına girip Amerika’yı sömürmeye başlıyor.  Ancak Amerika bu durum karşısında organize olarak isyan çıkartacak ve siz de bu isyanda Amerika safhasında yerinizi alacaksınız. Alman askerlere karşı, hatta bazı robotlara karşı savaşacaksınız.

Yayımlanan videoya bakacak olursak oyunun grafik açısından epey güçlü bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Zaten oyun henüz sunulmadan önce oldukça kuvvetli, iddialı grafikler ile çıkacağı düşünülüyordu ve yayınlanan oynanış görüntüleri de bunu kanıtlar nitelikte. Sadece bir ay gibi kısa bir zaman sonra oyuna kavuşmuş olacağız. Wolfenstein 2 yapımının eleştirmenler tarafından henüz şimdiden olumlu puanlar aldığını söyleyelim. 2017 yılının son çeyreğinin en iyi oyunu olabileceği bile iddia ediliyor. Bu iddiaların gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise oyun piyasaya sürüldüğünde göreceğiz.

Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

GTA 5’in Uzay Modunu Gördünüz Mü?

CEVAP VER