Six Siege oyunu için yayımlanan son güncelleme ilginç bir hadiseyi ortaya koydu. İddialara göre güncelleme oyunun bozulmasına neden oluyor.

Ubisoft’un başarılı oyunlarından Rainbow Six Siege ile ilgili yeni bir güncelleme yayımlanmıştı. İddia edilenlere göre söz konusu güncelleme bazı sorunlar meydana getiriyor.

PS 4’ü Bozuyor

Öğrenilene göre Rainbow Six Siege PlayStation 4 sürümü için yayımlanan son güncelleme pek çok problem yaşatıyor ve hatta donanımı bozuyor. PlayStation 4 cihazının HDD aygıtı yapılan yeni Six Siege güncellemeleri ile çalışamaz hale geliyor ve kullanıcılar bu hasar dolayısıyla PlayStation 4 cihazlarını tamir ettirmek zorunda kalıyorlar.

Six Siege İçin Yapılan Son Ps 4 Güncellemesi Cihazı Bozuyor!

Bu ilginç haber ilk olarak Reddit üzerinde oyuncuların iddialarıyla ortaya çıktı. Pek çok PlayStation 4 sahibi, Rainbow yapıp oyunu çalıştırmayı denedikten sonra PlayStation 4 cihazlarının açılmamaya başladığını belirttiler ve kısa bir zaman sonra sorunun HDD kaynaklı olduğu, oyunun güncellemesinin HDD’ye zarar verdiği ortaya çıktı. Bu kuşkusuz pek çok oyuncu için oldukça ilginç bir hadise çünkü yazılımın donanımı bozmasına pek alışkın değiliz.

Bu noktada okuyucularımıza PlayStation 4 için Rainbow Six Siege güncellemesini yapmamalarını, eğer yaptılarsa da oyunu açmaya çalışmamalarını tavsiye ediyoruz. Bu büyük problemin kısa bir zaman içerisinde düzeltilmesi bekleniyor. Ubisoft şu an konu ile ilgili muhakkak bir çalışma sergiliyordur ve yakın zamanda güncellemeleri sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Donanımı zarar gören oyuncuların zararının karşılanıp karşılanmayacağı da büyük merak konusu.

The Witcher 3’te Kurulum Hatası Alanlar Bu Yazımızı İnceleyin

 

CEVAP VER