En iyi korku oyunlarından Outlast ücretsiz oldu. Elinizi çabuk tutarsanız oyun sonsuza kadar sizin olabilir! Konu ile ilgili detaylar…

Oyun dünyasında sık sık çeşitli kampanyalar yapan Humble Bundle, bunlara bir yenisini daha ekledi. Popüler korku oyunlarından Outlast, Humble Bundle internet sitesinde bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Öğrenilene göre kampanya yarın akşam saat 19:00’a kadar geçerli yani oyuna ücretsiz sahip olmak istiyorsanız 23 Eylül 19:00’a kadar oyunu almanız lazım.

Oyunu ücretsiz edinebilmek için Humble Bundle internet sitesine girin ve gerekli adımları uygulayın. Üyeliğiniz yok ise kısa sürede üyelik açarak oyunu Humble Bundle hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyunu isterseniz Humble Bundle, isterseniz de Steam üzerinden yükleyebiliyorsunuz. Bizim size tavsiyemiz Humble Bundle tarafından oyun için verilen keyi Steam ürün etkinleştirme sayfasından etkinleştirmenizdir.

Outlast Bir Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu!

Outlast Hakkında

Outlast gerek tarzı gerekse grafikleri çok kaliteli olan bir oyun. Korku oyunları kategorisinde çok yoğun bir ilgiyle karşılanan Outlast’ın şu sıralar yeni sürümü Outlast 2 oldukça revaçta. Ancak eski sürümün de hala çok popüler olduğunu söyleyebilirim. Eğer kaliteli bir korku oyunu oynamak istiyorsanız muhakkak Outlast oyununu edinip oynayın.

Bu arada oyun ile birlikte bir DLC paketi de ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. O paketi de yine Steam uygulamanızdan aktif hale getirmenizi tavsiye ederiz.

Outlast 2 Oyunu Sistem Gereksinimlerini Öğrenmek İçin Tıklayınız

CEVAP VER