PC dünyasının büyük merakla beklenen oyunlarından Destiny 2’nin sistem gereksinimleri açıklandı. Konu ile ilgili detaylar…

Destiny serisinin yeni oyunu Destiny 2’nin grafiklerinin konsola göre PC’de çok daha kaliteli olacağı söyleniyor. Bu yüzden de sistem gereksinimlerini konusunda oyuncular endişelenmeye başlamıştı.

Oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri

  • i3 3250 veyahut Fx 4350 işlemci birimi
  • 6 GB RAM donanımı
  • Minimum 2 GB Vram’i bulunan Gtx 660 ve onun seviyesinde bir grafik kart (Dx 11)

Ve Destiny 2 Oyununun Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Oyunun öğrenilen sistem gereksinimlerinden gördüğümüz kadarıyla oyuncular boşuna endişelenmiş. İşlemci ve grafik kart anlamında oyuncuların sıkıntı yaşayacağını düşünmüyoruz. Gtx 660 grafik kartı ve i3 3250 işlemcisi eski donanımlar olduğu için günümüzdeki pek çok sistemde oyun rahatlıkla çalışabilir.

Destiny 2 konsollar için çoktan sunulmuş olsada PC platformu için oldukça geç kaldı. Fakat öğrenilene göre konsol sürümüne göre grafiksel açıdan çok daha gelişmiş olacak. Oyun konsollar için 5 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştü.

?

Fantezi türlerini seviyorsanız bu oyundan da memnun kalacağınıza eminiz. Hem hikaye hem de aksiyon sahneleri olarak epey zengin olan Destiny 2, sinema tadında sahneleri ile oyuncuların epey dikkatini çekiyor. Oyunda amacımız Kızıl Lezyon’u yenmek ve evimizi kurtarmak. Bunun için gezegenler arası maceralara katılıp büyük kahramanları bir araya getirmemiz lazım. Bol bol çatışmaya, aksiyon sahnelerine girdiğimiz bu oyunu muhakkak denemenizi öneririz.

Wolfenstein 2 Oynanış Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

CEVAP VER