GTA 5 için uzun süredir beklenen uzay modu çıktı. GTA 5’i uzaydan da oynayıp değişik bir eğlence yaşamaya hazır mısınız?

Oyun dünyasının en popüler yapımlarından biri olan GTA 5 ile ilgili ilginç bir gelişme var. 2017 yılının Ocak ayında duyurulan ve o zamandan bu yana büyük merakla beklenen uzay modu çıktı. Uzay modu, şu an GTA 5 için indirilebiliyor.

GTA 5'i Birde Uzayda Oynamak İster Misiniz?

Uzay modu ile beraber Franklin, Trevor gibi ana karakterimizle uzaya çıkıyoruz ve orada önemli görevlerde bulunuyoruz. Modun yapımcı ekibi yayımlanan videolara bakılırsa bu oyunu ortaya koyabilmek için bir hayli uğraşmış. İşte videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videoda da gördüğünüz üzere kırsal alanda karakterlerimiz uzaya fırlatılıyor ve ardından uzay yolculuğumuz başlıyor. Boşlukta gezegenler arasında seyahat edebiliyoruz ve çeşitli görevleri yerine getirebiliyoruz. Uzay gemimizin içi de oldukça güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Adeta simulasyon tadında bir eğlence sizleri bekliyor.

Uzay modu ile ilgili bir video daha yayımlandı. Yayımlanan ikinci videoda gördüğümüz kadarıyla moda özel silahlar da üretilmiş. Üstün teknolojili silahlarımız ile uzaylı yaratıklara karşı savaşacağız ve keşifler yapacağız. Ancak videoda biraz kasma sorunlarının da göze battığını söyleyebilirim. Sanırız akıcı bir deneyim tam olarak elde edilememiş ancak kuşkusuz çok yoğun bir emek verilmiş ve ortaya kaliteli bir mod çıkarılmış. Yayımlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

GTA 5’in En Kaliteli Grafik Moduna Merhaba Diyin!

CEVAP VER