Şu ana kadar sunulmuş en garip oyun konsollarını sizler için derledik.

Bildiğiniz gibi oyun dünyasında geçmişten günümüze kadar pek çok oyun konsolu çıktı. Ancak bu oyun konsollarının sadece bazıları yeterli ilgiyi görebildi. Üretilen bazı oyun konsolları doğru düzgün tanıtılamadı bile. İşte şimdi size daha önce çıkan ve muhtemelen hiç duymadığınız en garip oyun konsollarının listesini sunacağız.

Audi R8 Xbox One S 

Bu model isminden de anlayabileceğiniz üzere Audi R8 otomobil modelinin tasarımsal olarak oyun konsoluna yansıtılmış hali. Büyük umutlarla tasarlanan konsol üretildiği ülkede bile beğenilmedi ve böylelikle yayılmadı. Haliyle adını da çoğu oyuncu hiç duymadı.

Gelmiş Geçmiş En Garip Oyun Konsolları

Coca Cola Game Gear

Coca Cola Kid isimli eski bir oyunun oynanması için özel olarak geliştirilen bir oyun konsoludur. 1994 yıllarında üretildiği düşünülen bu konsol oyuncular tarafından pek ilgi görmemiştir. Coca Cola tarafından sunulduğu için ve farklı bir görüntüye sahip olduğu için en garip oyun konsollarından biridir.

Gelmiş Geçmiş En Garip Oyun Konsolları

Marlboro Atari Lynx

Günümüzün en ünlü sigara üreticilerinden Marlboro, bir dönem el konsolu işine girmiş ve hatta Atari ile anlaşma yaparak ortaklaşa bir konsol çıkarmış. Ancak elbette bu konsol tutunamamış ve Marlboro’nun oyun dünyasına atılma serüveni başarısızlıkla sonuçlanmış.

Gelmiş Geçmiş En Garip Oyun Konsolları

MTV Gamescube

Listemizin son sırasında da MTV Gamescube var. Bu oyun konsolu bir müzik şirketi tarafından özel tasarımla dağıtılmıştır. Tasarımı oldukça garip olan konsol oldukça dikkat çekmiştir ancak yeterli başarıyı sağlayamamıştır.

Bu Kış Çıkacak Olan Birbirinden Nefis Oyunlar

CEVAP VER