Bu kış çıkacak olan birbirinden kaliteli AAA oyunları sizler için liste haline getirdik.

1-Middle-earth: Shadow of War

2017 yılında çıkacak olan en iddialı oyunlardan Middle-earth: Shadow of War, size harika bir deneyim yaşatacak. Aksiyon, bilim kurgu, açık dünya hepsi bu oyunda var! Middle-earth: Shadow of War 10 Ekim 2017’de çıkışını gerçekleştirecek.

2-Call of Duty WWII 

Soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir güzel oyun da Call of Duty WWII… Bu oyun Kasım ayında bizlerle buluşacak. İkinci Dünya Savaşı’nı konu edinecek ve çok güçlü bir oynanışa, grafiklere sahip olacak. Oyunun çıkacağı tam tarih 3 Kasım 2017.

Bu Kış Çıkacak Nefis AAA Oyunlar!

3-Need for Speed Payback

Need for Speed Payback oyunu da Kasım ayı içerisinde çıkacak iddialı oyunlardan biri. 7 Kasım 2017 tarihinde raflarda görebileceğimiz Need for Speed Payback, seriyi büyük bir hızla devam ettirecek.

4-State of Decay 2

İlk oyunu ile tadı damakta kalan State of Decay bu kez yeni bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Öğrenilen bilgilere göre oyun Aralık ayı gibi piyasaya sürülecek ancak tam olarak çıkış tarihinin ne olduğu bilinmiyor.

5-Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 ile beraber EA Games önemli bir eşik atlayacak. Oyun grafiksel olarak ve oynanış olarak çok kaliteli bir yapım olacağa benziyor. Bu kış piyasaya sürülecek ve kuşkusuz kendisine önemli bir pazar dilimi kapacak.

PUBG Oyunu Steam’de Lider Oldu!

CEVAP VER