Tom Clancy’s The Division oyunu için 1.8 güncellemesi duyuruldu. Güncelleme yakın bir tarihte sunulacak.

Günümüzün popüler oyunlarından Tom Clancy’s serisine bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Tom Clancy’s The Division oyunu eklenmişti. Savaş oyunları arasında oldukça iddialı bir AAA oyunu konumundaydı. Tom Clancy’s The Division kısa sürede yoğun bir ilgi görmüş bir oyun olmakla birlikte oldukça da beğenilmişti.

Ubisoft, oyun ile ilgili güncellemeler yayımlamaya devam ediyor. Bu kez de The Division 1.8 güncellemesinin yolda olduğu açıklandı.

The Division İçin Önemli Bir Güncelleme Yola Çıktı

Söz konusu güncelleme pek çok özelliği beraberinde getirecek. Bu özelliklerden en dikkat çekeni ise haritanın daha büyük olması. Bildiğiniz gibi oyun New York’ta geçiyor ve oyun ekibi de haritayı buna göre gerçeğe uygun olarak tasarlamak zorundaydı. Oyun ile ilgili yayınlanacak olan yeni New York haritanızı daha büyük bir hale getirecek. Haritaya yeni pek çok bölüm dahil edilecek.

1.8 dövüş sisteminde de farklılıklar meydana getirecek. klasik Team Deathmatch modunun keyfini sürebileceğiniz yeni yamada skor elde etmek için rakibinizi düşürdükten sonra işini bitirmeniz gerekecek. Aksi taktirde skor yazılmayacak.

Güncelleme tamamen ücretsiz olarak oyuncularla buluşturulacak. Güncellemenin  çıkış tarihi kesin olarak verilmezken bu ay içerisinde sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Remastered Oyunlar Nesiller Arası Köprü Görevini Görüyor

 

CEVAP VER