Far Cry 5 ile ilgili yayımlanan oynanış videosuna bakılırsa oyun inanılmaz güçlü grafikler içerecek. Far Cry 5 son derece iddialı geliyor.

Günümüzün popüler oyun serilerinden Far Cry bildiğiniz gibi Ubisoft bünyesinde hazırlanıp sunuluyor. Serinin son olarak Far Cry 4 isimli oyunu çıkmış ve ardından oyuncular Far Cry 5’in çıkışını merakla beklemeye başlamışlardı. Ve Far Cry 5 ile ilgili oynanış görüntüleri açığa çıkmaya başladı.

En dikkat çeken şey ise oyunun Ubisoft ekibi tarafından bizzat oynanırken videoya çekilip paylaşılmış olmasıydı. Yani Ubisoft sıradan bir tanıtım videosu oluşturmak yerine tıpkı oyun kanallarında olduğu gibi oyunu oynarkenki videolarını çekip paylaştı.

Far Cry 5'in Oynanış Görüntülerine Dair Yeni Bir Video Açığa Çıktı

Yayımlanan oynanış videosu çok gerçekçi grafikleri karşımıza çıkarıyor. Hatta piyasaya sürüldüğünde dünyanın en gerçekçi oyunu olabilir. Grafiksel anlamda inanılmaz iddialı olan bu oyunda çatışma sahneleri de gayet güzel gözüküyor.

Far Cry serisinde atmosfer hep çok güçlü olmuştur ve serinin en büyük silahı da zaten budur. İşte Far Cry 5’te de yine bizleri çok güçlü bir atmosfer bekliyor. Çevreye baktığınızda kendinizi manzaralardan alamayacaksınız. Aynı zamanda iç mekanlar da çok kaliteli gözüküyor. Oyunda harika gözüken doğada balık tutabiliyor, çeşitli etkinlikler de yapabiliyorsunuz. Bu da açıkçası son derece ilginç olmuş. Oyun önümüzdeki yılın Şubat ayında satışta olacak.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu güzel oynanış görüntüleri ile baş başa bırakalım :

Bu Kış Piyasaya Sürülecek Olan Nefis AAA Oyunların Listesi

CEVAP VER