Assassin’s Creed Origins oyununun gerçekçiliğini bir miktar daha arttıracak ilginç bir bilgi elimize ulaştı. Oyundaki NPC’lerin kendilerine has yaşam serüvenleri var.

Assassin’s Creed Origins oyunu önümüzdeki ay satışa  sunulacak ve oyun ile ilgili pek çok yeni bilgi elimize ulaşıyor. Öğrendiğimiz son bilgilere göre oyunda bulunacak her NPC’nin farklı bir hayat hikayesi var.

Ubisoft bünyesinde çalışan, Assassin’s Creed Origins oyununun direktörü olan Ashraf Ismail, yapmış olduğu açıklamada Assassin’s Creed Origins oyununda çok sayıda NPC’nin yer aldığını ve bu NPC’lerin her birinin farklı bir hayat hikayesine sahip olduğunu ifade etti.  Bunu oyunu oynarken hissedebileceksiniz.

Assassin's Creed Origins Oyununda Her NPC'nin Bir Serüveni Var!22

Daha önceki Assassin’s Creed oyunlarında da NPC’ler çok faaldi. Etrafa baktığımızda birbirinden farklı hareketler sergileyen pek çok NPC görüyorduk. Ancak bu oyunlarda NPC’lerin özel bir yaşantısı yoktu yani belli noktalarda spawn oluyorlardı. Oysa belirtilene göre Assassin’s Creed Origins’te bulunan NPC’ler  kendi yaşantıları doğrultusunda hareketlerde bulunacaklar ve bu da oyuna bir gerçekçilik, çeşitlilik katacak.

Öte yandan Ismail tarafından açıklanana göre oyunda görev yaparken bazı bölümlerde hiç  beklemediğiniz engellerle karşılaşacaksınız ve bu engeller oyun içerisinde kendiliğinden oluşabilecek. Yani aslında olmayan bir engel bazen belirip sizin tüm oynanış planınızı değiştirmenize neden olabilecek. Bunun da oyuna bir gerçekçilik katacağı düşünülüyor.

Oyun 27 Ekim 2017’de raflarda yerini alacak ve üstün grafikli yeni AC oyununun tadını çıkaracağız.

AC Origins Fragmanını İzlemek İçin Tıklayın

CEVAP VER