Öğrendiğimiz bilgilere göre PlayStation Store platformunda Ubisoft’un tüm oyunları %60’a kadar indirim aldı.

Günümüzün en popüler oyun konsolu olan PlaySation 4 ile ilgili önemli gelişmeler var. PlayStation sahipleri Ubisoft’un yeni oyunlarından çok uygun fiyata yararlanabilecekler. Başlatılan yeni bir kampanya ile Ubisoft’un piyasaya sürdüğü tüm oyunlar %60’a kadar indirim aldı.

Assassin’s Creed serisinin tüm oyunlarında baştan sona büyük indirimler söz konusu.  Assassin’s Creed Syndicate oyunu 49 TL’ye indi.  Assassin’s Creed Unity 39 TL’ye indi ve Assassin’s Creed IV Black Flag oyunu da 24 TL’ye düştü. Yine AC serisinin Ezio üçlemesinin fiyatı ise 60 TL oldu. Bildiğiniz gibi Ezio üçlemesi paketi toplam üç oyunu içeriyor. Bu oyunlar Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood ve Assassin’s Creed Revelations…

Watch Dogs serisinde de önemli indirimler var. Watch Dogs 2 80 TL’ye, Watch Dogs oyunu ise 29,99 TL’ye düşmüş durumda. Bir diğer iki önemli popüler oyun Far Cry 4 ve Tom Clancy’s The Division oyununda da önemli indirimler var. Far Cry 4, 49 TL’ye ve Tom Clancy’s The Division oyunu da  53,99 TL’ye indirildi.

21 Eylül’e Kadar Devam Edecek

Bu yukarıda saydığımız oyunlar dışında daha pek çok güzel oyunu 21 Eylül 2017 tarihine kadar büyük indirimlerle satın alabilirsiniz. Acele etmenizde yarar var!

Far Cry 5 Oynanış Görüntülerini İzlemek İçin Tıklayın

1 YORUM

CEVAP VER