Oyunculara yeni bir müjdemiz var! The Walking Dead oyunu kısa bir süre için geçerli olmak üzere tamamen ücretsiz. Oyunu hemen Steam kütüphanenize ekleyin!

The Walking Dead serisi bildiğiniz gibi oldukça popüler ve bu durum 2012 senesinde oyun dünyasına da epey yansımıştı. Piyasaya sürülen The Walking Dead isimli oyun çok yoğun bir ilgiyle karşılanmış, hatta 2012 yılının en beğenilen oyunu seçilmişti. İşte o oyun, aradan beş yıl geçmiş olmasına rağmen hala 25 Dolar gibi yüksek fiyatlara satılıyor. Ancak üzülmeyin! Oyun şu an ücretsiz olarak alınabiliyor!

The Walking Dead Kısa Süre İçin Tamamen Ücretsiz Kaçırmayın!

Oyunu alabilmek için ilk olarak şu bağlantıya tıklayın.

Bağlantıya tıkladığınızda satın alma sayfasına yönlenin. Buradan oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Size verdiğimiz linke tıkladığınızda yönleneceğiniz site de Humble Bundle yani güvenlik açısından herhangi bir riski yok. Humble Bundle zaman zaman bu tarz büyük kampanyalar ile karşımıza çıkıyor ve bu kampanya da bunlardan birisi…

Oyunu Nasıl Etkinleştireceğim?

Oyun Humble Bundle üzerinden alınıyor ve daha sonra Steam uygulamasına girerek ürün etkinleştirme kısmından aktif ediyorsunuz. Bunun için de Humble Bundle üzerinden ücretsiz üyelik açıp adımları takip ettiğinizde size bir etkinleştirme kodu veriliyor. Bu kodu da Steam uygulamanıza girip hemen aktif edebiliyorsunuz. Oyunu Steam kütüphanenize ekledikten sonra ise kalıcı olarak sizin oluyor gibi gözüküyor ancak şahsen denemedik. Fakat Steam kütüphanesine başarılı bir şekilde eklendiğini söyleyebilirim.

PUBG Durdurulamıyor Şimdi De Liderlik Koltuğunda!

CEVAP VER