Game of Thrones dizisi yokken kendinizi eksik hissetmeyin! Game of Thrones açlığınızı aşağıda vereceğimiz oyunları oynayarak az da olsa dizginleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones yeni sezonunun gelmesine daha uzun bir zaman var.  Bu yüzden dizinin sıkı takipçileri büyük bir boşluğa düştü. Kimisi dizinin eski bölümlerini izleyip tatmin olmaya çalışırken kimisi de benzer yapıda dizilerin ve oyunların peşine düştü. Biz de size bu içeriğimizde Game of Thrones yapımını az da olsa andıran güzel, kaliteli oyunların listesini veriyoruz.

The Witcher 3

Bu oyunda hem savaş hem çok güçlü bir hikaye hem de güçlü grafikler var. Özellikle güçlü bir bilgisayarınız varsa bu oyunu oynarken kendinizi kaptırabilirsiniz. İnanılmaz emek verilmiş, çok güçlü manzaralara sahip bir oyun. Oyunda pek çok bilim kurgu unsuru var ve gerçekten de epey özgün bir yapım. Kendine has ve çeşitlilik içeren dövüş sistemleri de cabası. Aynı zamanda uzun da bir oyun olduğundan sizi bir süre rahatlıkla idare edecektir.

Game of Thrones Açlığınızı Bu Oyunlarla Giderin!

The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Edition

Skyrim oyunundan aslında çok bahsetmeye gerek yok. Zaten ne kadar kaliteli ve güçlü bir seri olduğunu hepimiz biliyoruz. Uzun yıllardır Skyrim serisi sahip olduğu kategorinin önemli oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Kesinlikle önerilerimiz arasında.

Game Of Thrones – A Telltale Games Series

Game of Thrones boşluğunuza en iyi gelebilecek oyunlardan birisi de kuşkusuz Game Of Thrones – A Telltale Games Series oyunudur. Bu oyun ile diziye olan özleminizi ciddi öçlüde giderebilirsiniz.

Horizon Zero Dawn Grafiklerini Yeni Oyunlarda Da Görebileceksiniz

 

CEVAP VER