Deniz savaşlarını konu edinen World of Warships Blitz oyunu mobil platformlar için çıktı. Artık iOS ve Android işletim sistemlerinden oynanabilir.

Mobil platforma eskisine göre daha kaliteli oyunlar çıkıyor. Mobil cihazlar geliştikçe grafikleri, efektleri daha iyi video oyunları görüyoruz. Şimdi de bir başka iddialı video oyunu olan World of Warships Blitz moobil platforma çıktı.

Çevrimiçi PVP savaşlarını yapabildiğiniz oyunda internet hızınız da donanım kaliteniz kadar önemli. Büyük çarpışmalara, aksiyon sahnelerine sahne olan oyun hem akıllı telefonlardan hem tabletlerden oynanabiliyor. App Store ve Google Play Store üzerinden erişilebilen World of Warships Blitz ücretsiz olarak sunuluyor.

World of Warships Blitz Oyunu Mobil Cihazlar İçin Çıktı

Oyunun PC sürümü bir süredir zaten bulunuyor ve mobil platform için sunulan sürümün biraz kırpıldığını belirtelim. Bu da oldukça normal çünkü oyunu sadece çok iyi akıllı telefonları olanların değil, orta seviye cihazlara sahip olanların da oynayabilmesi amaçlanmış. Buna göre de düzenlemelere gidilmiş.

Oyun İkinci Dünya Savaşı temalı olup savaş döneminde gemi çarpışmalarını konu edinmektedir. Haliyle gemileriniz de o zamanın güçlü donanımlarına sahiptir. Stratejinin ve zamanlamanın öne çıktığı kaliteli bir oyundur.

Şu ana kadar uygulamayı Google Play Store’da 16.360 kişi oyladı ve oyun 4.5 yıldız aldı. Bu durum oyunun çıkar çıkmaz büyük bir ilgiyle karşılandığını ve beğenildiğini gösteriyor.

Akıllı Telefonlar İçin Özel Star Wars Oyunu Çıkarılacak

CEVAP VER