Merakla beklenen oyunlardan Vampyr ile ilgili bir video daha paylaşıldı. Böylece oyun hakkında pek çok bilgiye daha ulaşıldı.

2018 yılında piyasaya sürülecek olan Vampyr oyunu aslında geçtiğimiz yıl piyasaya çıkacaktı fakat oyunun geliştiricisi herkesi üzen bir açıklama yapmıştı. Geliştirici açıklamasında oyunun 2018 yılının ilk çeyreğine ertelendiğini duyurmuştu. Bu duyurunun ardından oyuncuların morali bozulsada oyuna olan ilgi azalmadı ve şu günlerde oyun hakkında yeni bir video daha paylaşıldı.

Vampyr Oyunu İle İlgili Yeni Bir Video Daha Paylaşıldı

Söz konusu video, oyunun kamera arkasını da ele alıyor. Geliştiricilerden bazılarının vermiş olduğu demeçler videoda gösterilmiş ve aynı zamanda oyunun mekaniklerine değinilmiş. Oyunun grafikleri, aksiyon sahneleri ilie ilgili önemli görüntülere de ulaşılabiliyor. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Oyunda Jonathan Reid isimli bir karakteri yönetiyoruz. Karakterimiz aslında insanken vampire çevrilmiş ve bunu kimin yaptığını bilmiyor. Vücudunda olan başkalaşımla ve gelişen olaylarla mücadele eden Reid’i zorlu bir süreç bekliyor. Karakterimiz yeni güçlerini pekiştirmeye ve karanlık güçlerin içine dahil olmaya başlar.

Oyun Londra’da geçiyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonraki dönemi ele alan Vampyr oyununda Londra insanları meydana gelen İspanyol Gribi nedeniyle zayıf düşmüştür. Oyunun çıkış tarihi tam olarak açıklanmadı ancak daha önce ifade edildiği gibi bu kez de 2018’in bahar aylarında çıkacağı ifade edildi. Büyük bir olasılıkla Mayıs ayında raflarda yerini alacak.

Black Desert Online Oyunu Güncellendi

CEVAP VER