Popüler oyunlardan Black Desert Online’a eklenen yeni bir güncelleme oyuncuların iştahını kabartacak türden. Güncelleme ile beraber oyuna pek çok yenilik eklendi.

Black Desert Online için bir süredir hazırlanan yeni karakter sınıfı, söz konusu güncelleme ile birlikte oyunculara sunuldu. Sınıfın ismi Kunoichi olup Ninja sınıfının bayan versiyonu denilebilir.

Kunoichi sınıfını kullanan oyuncular önemli bir avantaja sahip olacak. Bu avantaj suikastçi nişanı öğesi olup oyunda tam bir suikastçi olmanıza yarayacak.

Yeni güncelleme ile ilgili Türkiye ile MENA dağıtımcı ekibi tarafından önemli bir etkinlik düzenleniyor. Bu etkinlikte amaç güncelleme ile oluşan yeni özellikleri tanıtmak ve bir yandan da oyuncuları eğlendirmek.

Oyuncular söz konusu etkinliklerde ödüller de kazanabilecek. Dağıtılacak olan ödüller yine oyunun envanter aşamasında kullanılabilecek. Etkinlikler bugün başlıyor ve 25 Ocak 2018 tarihine kadar da devam edecek.

Black Desert Online Yeni Bir Güncelleme Aldı

Black Desert Online Hakkında

Koreli üretici Pearl Ayss tarafından üretilen Black Desert Online, free to play MMO tarzı bir oyundur. Desert Online, iki  düşman ülkenin birbirine karşı yaptığı çetin savaşı konu almaktadır. Oyun güçlü efektleri ve aynı zamanda kendisine has mekanikleri ile oyuncuların taktirini kazanmayı başarmıştır. Türkiye’de de oyunun önemli bir kitlesi bulunmaktadır. Yapım, sahip olduğu öğelerle MMO alanına yeni yüz kazandırmayı başarmıştır.

MMORPG Nedir? Öğrenmek İçin Tıklayın

CEVAP VER