Popüler FPS oyunlarından Rainbow Six Siege hakkında önemli bazı kararlar alındı. Oyunun bazı karakterlerinin güçlerinde değişikliğe gidildi. Söz konusu değişiklik yeni güncelleme ile oyuncularla buluşturulacak.

Oyun dünyasında yıllardır popülerliğini koruyan önemli bir oyun olan Rainbow Six Siege, Ubisoft tarafından ortaya konuldu ve en büyük özelliği online bir şekilde oynanmasıdır. Multiplayer oyun deneyimi tasarlanarak oluşturulan Six Siege, bu konuda bayrağı taşıyan önemli yapımlardan. Ubisoft, sık sık oyun hakkında güncellemeler yayımlayarak güncel kalmasını sağlıyor ve böylece oyunun kemik kitlesini hep muhafaza ediyor.

Şimdi de oyuna yeni bir güncellemenin daha getirileceği öğrenildi. Söz konusu güncelleme bazı karakterlerin güçlerini kırpmaya yarayacak. Örneğin Ela karakteri oyunda çok güçlüydü ve bu yüzden Ubisoft duruma el atarak Ela karakterinin gücünü kırpıyor.

Six Siege'de Bazı Karakterlerin Güçleri Kırpılacak

Twitch özel Drone cihazı da artık sadece beş mermi taşıyor. Normalde Twitch sadece bir Drone cihazı ile ortalığı birbirine katıyordu ancak artık böyle bir durum söz konusu olmayacak. Beş mermi hakkı bulunacak ve ona göre tercih yapmak zorunda kalacak. Belli başlı kameraları ve savunma sistemlerini yok etmeye yarayacak.

Bandit maksimum iki dikenli tel taşıyacak. Leison’un tuzakları da 35 saniyeden 30 saniyeye düşürüldü. Captiao PARA-308’in hasarı da 43 seviyesinde 48 seviyesine çıkarılarak bir denge sağlanması amaçlandı. Öte yandan izleyici modunda da önemli değişikliklere gidildi.

Bakalım yeni değişikliklerden oyuncular memnun kalacak mı?

Yeni Total War Oyunundan Oynanış Görüntüleri!

CEVAP VER