Mobil işletim sistemleri için yeni Star Wars oyunu üretiliyor. Söz konusu oyunu Android ve iOS işletim sistemine sahip tabletlerde ve akıllı telefonlarda oynayabileceksiniz. Oyunun ismi Star Wars: Rivals. İşte oyun hakkında detaylar…

Star Wars, hem flim hem oyun dünyasında çok seviliyor. Proje el değiştirdikten sonra daha fazla yeni sürüm görmeye başladık. PC için sık sık sunulan Star Wars oyunlarının bu kez de mobil versiyonu geliyor. Mobil cihazlar için özel olarak hazırlanan oyunun tam ismi Star Wars Rivals olup oyunculara kaliteli bir oynanış deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Akıllı Telefonlar İçin Yeni Bir Star Wars Oyunu Geliştiriliyor

Oyunu Android ve iOS işletim sistemi cihazlarınızda oynayabileceksiniz. Ancak bunun için cihazınızın teknik özelliklerinin iyi olması gerekiyor. Oyunda seriden pek çok öğe göreceğiz. Mesela filmlerinden tanıdığımız pek çok karakter bu oyunda karşımıza çıkacak. Eğer Star Wars hayranıysanız muhakkak oynamanız gereken bir oyun olacak.

Geliştirici ekip oyunu hazırlamayı tüm hızıyla sürdürürken şu an için çok fazla açıklama yapmıyor. Ancak anlaşılana göre oyunda online oynama seçeneği de olacak. Böylece mobil cihaza sahip kişiler birbirleriyle Star Wars kapışması yapabilecek.

Star Wars’ın mobil için piyasaya süreceği bu oyun eğer tutulursa Star Wars serisine ait mobil alanda çok sayıda yeni örnek göreceğiz. Bakalım önümüzdeki süreçte neler olacak?

Far Cry 5 Oyunu Hakkında Önemli Gelişmeler Var

CEVAP VER