Geçtiğimiz dönemde Dragon Ball FighterZ oyunu açık beta aşamasına sunulmuştu fakat meydana gelen bazı problemler nedeniyle beta ertelendi.

Oyuncuların merakla beklediği oyunlardan Dragon Ball FighterZ geçtiğimiz hafta açık beta aşamasına sunuldu. Böylece oyuncular oyunun sunucularını test edebilme imkanına sahip oldular. Fakat yaptıkları testlerden oldukça hoşnutsuz ayrıldılar.

Oyunu oynamak isteyenler sunucularda kasma sorunları ile karşı karşıya kaldı. Bunun yanında sunuculara bağlanamayan pek çok oyuncu vardı. Öte yandan oyunun sunucuları bir haftadır çevrim dışı vaziyette. Haliyle bu sorunlar oyuncuların tepkilerine neden oldu. Oyuna erişemeyen oyuncular sorunun çözülebilmesi için iletiler gönderip sosyal medyaya akın ediyor.

Dragon Ball FighterZ'da Açık Beta Problemleri Yaşanıyor

Bedai Namco, yaşanan sıkıntılar sonrası açıklama yaparak oyunculardan özür diledi ve sorunu çözmek amacıyla çalıştıklarını kaydetti. Oyunun beta aşamasının ertelendiği de gelen bilgiler arasında.

Tabii netice itibariyle Dragon Ball FighterZ ilk önce açık beta olarak sunuldu. Yani bir oyunu eleştirebilmek için ilk önce final sürümünün oynanması, incelenmesi gerekiyor. Oyunun geliştirici ekibi bu sorunlara karşı final sürümü öncesi özel bir önlem alacaktır.

Oyunun piyasaya sürülüş tarihi 26 Ocak 2018. Arc System Warks tarafından geliştirilen oyun Bendai Namco Games tarafından yayınlanacak.  Bir dövüş oyunu olan Dragon Ball FighterZ, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

AQP City  Oynanış Görüntüleri Yayımlandı

CEVAP VER