Rainbow Six Siege oyunu uzun yıllardır piyasada olmasına rağmen oyuncuların hala severek oynadığı bir oyun. Peki bu oyunda en başarılı olan ülke hangisi? İşte buna dair önemli bilgilere ulaştık.

Rainbow: Six Siege oyunu esasen Tom Clancy’s serisine bağlıdır. Bu oyun 1 Aralık 2015 tarihinde piyasaya sürüldü yani çıkışının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçti. Fakat oyuncuların hala çok sevdiği ve beğenerek oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Peki bu oyunda en başarılı oyuncular hangileri? İşte Ubisoft, buna dair bir görsel paylaştı.

Paylaşılan görsel şu şekilde:

İşte Rainbow Six Siege Oyununun En Başarılı Ülkeleri!

Listenin ilk üç sırasında ilk sırada Almanya, ikinci sırada Fransa ve üçüncü sırada Polonya yer alıyor. Gördüğünüz gibi ülkemiz de ilk 10 arasına girmeyi başarmış ve haritada da dev gibi beliriyor. Türkiye, listede kendisine 6. sırada yer buluyor.

Oyuna ülkemizde de yoğun bir ilginin olduğu zaten biliniyordu ve Ubisoft’un yayımladığı bu listeye göre Türkiye oyuncuları en yetenekli Rainbow Six Siege oyuncuları arasında yer alıyor.

Oyunun  uzun ömürlü olmasında Ubisoft’un da önemli bir payı bulunuyor. Şirket seriyle çok yakından ilgileniyor. Oluşabilecek sorunları çözdüğü gibi yeni özellikler eklemeyi de ihmal etmiyor.

Sizlere geçtiğimiz günlerde oyuna yeni bir güncelleme çıkacağını ve bu güncellemenin oyunun dengelerini değiştirebileceğini şu haberimizde anlatmıştık. Güncelleme çok yakında aktif olacak ve aktif olduğunda listedeki sıralama da değişebilir.

 

CEVAP VER