Wolfenstein 2 oyunu için yeni bir ek paket hazırlanıyor. İşte Wolfenstein 2 Gunslinger Joe ek paketi ile ilgili gelişmeler…

Çiçeği burnunda oyunlardan Wolfenstein 2 için yeni bir ek paket sunulacak. Gunslinger Joe isimli ek paket oyuncuları Joe Stallion isimli karakterimizin hayatına götürecek. Onun yaşadıklarına tanık olacak ve silahşör arkadaşımızın yeteneklerini konuşturacağız.

Gunslinger Joe ek paketi iki saat civarında bir oyun deneyimi yaşatacak yani maalesef biraz kısa olacak. Yine de hikaye anlamında kaliteli bir yapım olan Wolfenstein 2’nin ek paketinin de yine güçlü bir hikayeye sahip olacağını düşünüyoruz.

Ek paketin fiyatı ve çıkış tarihine ilişkin bilgilere de ulaşıldı. Wolfenstein 2 Gunslinger Joe DLC’sinin fiyatı 25 TL veya 30 TL olacak. Buna dair resmi doğrulama da yapıldı. Çıkış tarihi de 2018 yılının Ocak veya Şubat ayı olacak. Tam tarih ve fiyat belirlemekten kaçınan yapımcılar, henüz oyunun çalışmalarını sürdürüyor. DLC tam olarak sonuçlandığında tarih ve fiyat bilgileri de güncellenecektir.

Wolfenstein 2'nin Yeni Ek Paketine Hazır Mısınız?

Wolfenstein 2 Hakkında

Oyun Nazi Almanyası döneminde geçiyor. Hitler daha önce tarih sahnesinde acımasız bir lider olarak gözükmüş, bu başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede büyük tepkiyle karşılanmıştı. İşte bu oyunda Nazilere karşı savaşacak, yaptıkları eziyetlere tanık olacaksınız. Wolfenstein 2 özellikle de hikaye konusuna verdiği önemle bilinen bir oyun. Hatta hikaye ekip tarafından o kadar önemsenmişki multiplayer modu bile bulunmuyor.Böylece hikayelerine ne kadar güvendiklerini gösteriyorlar.

MMOFPS Nedir? Öğrenmek İçin Tıklayın

CEVAP VER