Company of Heroes 2 oyunu beklenmedik bir kampanyaya girdi. Humble Bundle sitesinde oyun tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor. Acele ederseniz siz de bu güzel oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 

Alanının en kaliteli oyunlarından biri olarak gösterilen Company of Heroes 2 bir süreliğine ücretsiz oldu. Kampanyayı yapan platform Humble Bundle. Eğer oyuna sahip olmak istiyorsanız Humble Bundle sitesine girip ücretsiz olarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Oyunu alabilmek için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz bile gerekmez. Üyelik açıp direkt olarak oyuna sahip olabiliyorsunuz.

Oyunu aldıktan sonra Steam için keyi de yine site üzerinden temin edebilirsiniz. Keyi Steam’den aktifleştirip oyunu hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Söz konusu kampanyanın sınırlı süre için geçerli olduğunun altını çizelim. Yarın saat 21:00’a kadar oyunu  almanız gerekiyor. Aksi taktirde yine ücretli olacak. Oyunun Humble Bundle üzerindeki standart fiyatının 20 Dolar olduğunu belirtelim. Kampanyayı kaçırdığınız taktirde oyuna sahip olabilmek için 20 Dolar ödemek durumunda kalacaksınız.

Company of Heroes 2'ye Şu An Ücretsiz Sahip Olabilirsiniz!

Peki Nasıl Bir Oyun? 

Günümüzde pek çok oyun ücretsiz sunuluyor ama bunlardan bazıları açıkçası tabiri caizse bedava verilse alacağınız türden oyunlar değildir. Fakat Company of Heroes 2 öyle değil. Gerek görsel efektleri açısından gerekse strateji türünü çok iyi bir şekilde sunabilmesinden ötürü oldukça başarılı bir yapım. Bu yüzden kampanyayı mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

2017’nin En İyi Oyunu Seçildi!

CEVAP VER