Fate to Silence için oynanış görüntülerinden oluşan bir video YouTube üzerinde yayımlandı. Videonun en dikkat çekici yanı Fate to Silence’in harika atmosferi oldu.

Fate to Silence için yayımlanan video, bizi gerçekten de kaliteli bir oyunun beklediğini gösteriyor. Özellikle atmosfer anlamında çok iyi bir iş çıkarabilecek kapasitede olan Fate to Silence, karla kaplı iklimi ile soğuğu iliğinize kadar hissettirecek.

Oyunda yönettiğimiz ana kahramanımızın karşısına pek çok zorluk çıkıyor. Bu engellerden en dikkat çekici olanı ise oyuna has yaratıklar. Şekil değiştirebilen, bir şeyler fırlatıp farklı saldırma tarzları bulunan farklı ebatlarda pek çok yaratık var. Bunlar sizi oyun içerisinde epey zorlayabilir. Kötü güçleri yenebilmek için zeki olmalıyız ve tabii zorlu hava şartlarına da direnmemiz gerekiyor.

Oyunun grafikleri oldukça hoş gözüküyor fakat videoda gördüğümüz kadarıyla yapay zekada biraz sıkıntı var gibi. Dileriz final versiyonu sunulduğunda bu sorunlar giderilmiş olur.

Oyunda bir yerden bir yere kızak kullanarak gidebiliyorsunuz. Sürekli değişen ve çetinleşen iklim karşısında sığınak bulmanız gerekiyor. Bazen yollarda yardıma ihtiyacı olan insanları gördüğünüzde onlara yardım ederek kabilenize dahil edebiliyorsunuz. Çeşitli üsler oluşturabiliyor, pek çok materyal kullanabiliyorsunuz. Oyunda bulunan 10 kilometre kare büyüklüğündeki harita da epey dikkat çekici.

Genel olarak Fate to Silence oldukça iddialı bir yapım olacak diyebiliriz. Eğer oynanış görüntülerini merak ediyorsanız hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yılın En İyi Oyunu Resmen Açıklandı!

CEVAP VER