Oyuncuların çok sevdiği Battlefield 1 oyunu için geliştirilen Turning Tides ek paketi pek çok yenilik sunacak. İşte ek paket ile ilgili elimize ulaşan bilgiler…

Savaş oyunları kategorisinde en kaliteli yapımlardan biri olan Battlefield 1, konusu ile de oyuncuların epey dikkatini çekiyor. Oyun 1. Dünya Savaşı’nı konu ediniyor ve Osmanlı da oyunda bulunuyor. Aynı zamanda Türkçe dublajı bile var. Böylece Türk oyuncular için vazgeçilmez bir oyun haline bürünüyor.

Battlefield 1 için zaman zaman yeni ek paketler sunuluyor. Bunlara bir yenisi daha önümüzdeki günlerde eklenecek. Battlefield 1 Turning Tides isimli yeni ek paket oyunun standart sürümünü bitirenler için güzel bir seçenek olacak. Oyuncular bu DLC ile iki yeni haritaya kavuşacak. Cepe Helles ve Achi Baba ismindeki bu haritalar savaşı farklı bölgelere taşıyacak. İki haritanın eklenmesinin yanında mevcut haritalar da tamamen elden geçirilerek çok daha iyi bir hale getirildi. Aynı zamanda pek çok yeni silah türü, taşıtlar, yeni oyun modları da yine oyuna ekleniyor.

Battlefield 1 Turning Tides Hakkında Yeni Haberler Var

Gelibolu

DLC ile beraber Gelibolu operasyonu oyuna geliyor. Bu operasyonda oyuncular gemi savaşlarına tanık olacaklar ve yeni savaş gemilerini kullanabilecekler. Fakat büyük bir olasılıkla oyunda Osmanlı’ya karşı savaşmamız gerekecek. Yine de özellikle oyunun multiplayer kısmında Türk ordusunu seçip düşmanlara kök söktürebilirsiniz. Ek paketin çıkış tarihi şu an için belirsizliğini koruyor.

MMOFPS Nedir?

CEVAP VER