Merakla beklenen Ghost of Thushima oyunu için yeni oynanış görüntüleri yayımlandı. Söz konusu görseller hayranlık uyandıracak cinsten. İşte detaylar…

Ghost of Tsushima, oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Sadece PlayStation 4 için çıkacak olan oyun, bu nedenle Sony’nin elini oldukça güçlendiriyor. Oyun hem hikaye hem de grafik kalitesi olarak çok iddialı.

Oyunda bir samurayı kontrol ediyorsunuz. Eski Japonya topraklarındaki amacınız ne olursa olsun bu toprakları koruyabilmek. Ancak bu hiç de kolay olmayacak çünkü toprakları ele geçirmek isteyenler bir döneme damgasını vurmuş olan Moğollar. Moğolların en güçlü döneminde kılıcınızı konuşturup topraklarınızı savunmalısınız.

Oyun için yayımlanan yeni görseller ne kadar kaliteli bir yapım olacağını bir kez daha ortaya koyuyor:

Ghost of Tsushima Yeni Oynanış Görüntüleri Yayımlandı

Ghost of Tsushima Yeni Oynanış Görüntüleri Yayımlandı

Görsellere baktığımız zaman oyun içerisinde eşsiz pek çok manzaranın bizi beklediğini anlıyoruz. Japonya’nın tarihi atmosferi oyuna yansıtılmaya çalışılmış. Hem insanların kıyafetleri hem doğa hem de tarihi Japonya yapıları göze batıyor.

Ekim ayında da oyuna dair fragman paylaşılmış ve söz konusu fragman epey beğenilmişti. İşte fragmanı:

Hem fragmanı hem de oynanış görüntülerini incelediğimizde grafik kalitesi açısından çok iyi bir oyunla karşılacağımız aşikar fakat aksiyon sahnelerine dair herhangi bir oynanış görüntüsünün bulunmaması oyuncuların merakını daha da arttırıyor. Eğer aksiyon sahneleri konusunda da başarılı bir yapımsa döneminin en iyi oyunu olmayı dahi başarabilir.

Fate to Silence Hakkında Yeni Bilgiler Var

CEVAP VER