Oyun dünyasının efsane oyun serilerinden The Witcher serisinin The Witcher 3 isimli oyun versiyonu için geliştirilen grafik paketine güncelleme geldi. Grafik paketine gelen güncelleme ile beraber oyun çok daha gerçekçi bir hale büründü.

Dünyanın güçlü AAA sınıfı oyun serilerinden biri olarak gösterilen The Witcher’ın son çıkan oyunu The Witcher 3, özellikle grafikleriyle bizleri büyülemişti. Son derece canlı ve güçlü bir evreni bizlere sunan yapım, aynı zamanda eşsiz doğa manzaralarıyla da dikkat çekmekteydi. The Witcher 3, sahip olduğu gerçekçi, kuvvetli grafiklerle pek çok donanım testinde kullanılan bir oyun da oldu. Ancak buna rağmen bu oyuna bir de çeşitli grafik iyileştirme modları eklenince oyun adeta şaha kalktı diyebiliriz.

WITCHER 3 GRAFİK MODU İLE ÇOK DAHA GERÇEKÇİ

Witcher 3 için geliştirilen son güçlü grafik modu The Witcher 3 HD Reworked Project 4.6,  oyunu çok daha gerçekçi bir hale getiriyor. Mod, oyunun orjinal halindeki kaplamalar ile kıyaslandığında oyunu çok daha gerçekçi gösteriyor. Özellikle kiremitlerde, duvarlarda ve kayalarda bulunan ayrıntılar muazzam diyebiliriz. Ciddi ölçüde grafiksel iyileştirmeler yapılan modun görüntülerinin orjinal oyundaki görüntülerle karşılaştırıldığı bir de video hazırlanmış. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyerek oyunda ne denli büyük değişimler yapıldığını görebilirsiniz.

The Witcher’ın Yazarı Kitabının Oyun Haline Dönüşmesinden Rahatsız

CEVAP VER